Kolmekohaline katusetelk.
Vastupidav katusetelk igaks seikluseks
Thule Kukenam on kahele kuni kolmele inimesele mõeldud mugav ja vastupidav pehme katusega katusetelk. Ilmastikukindel polüpuuvillane kangas ja 6 cm kõrge tihedusega vahtmadrats tagavad mugava ööune. Panoraam katuseaknad ja suured aknad pakuvad suurepärast ventilatsiooni ja tähtede vaatamise võimalust, samal ajal kui sisetaskud hoiavad varustuse korras. Kiirelt üles seatav ja vastupidav, Thule Kukenam on ideaalne nädalavahetuse puhkusereisideks, pikemateks matkamiseks või pikemateks seiklusteks.
Omadused
| Tehnilised andmed | |
| Magamiskohad | 3 inimest |
| Mõõtmed (avatuna) | 244 x 143 x 132 cm |
| Mõõtmed (suletuna) | 122 x 143 x 31 cm |
| Magamisaseme alus | 244 x 142 cm |
| Suurim sisekõrgus | 132 cm |
| Kaal | 54 kg |
| Staatiline kandevõime | 272 kg |
| Minimaalne tala ulatus | 85 cm |
| Aluskonstruktsioon | Alumiinium soojustatud klaaskiudlehega |
| Kaarvari kangas | 260 g polüester-puuvill; Ripstop-kangas (600 DEN) veekindla hingava kattega; UV- ja niiskusekaitse |
| Sisemine raam | 5/8" (16 mm) alumiiniumkate |
| Putukavõrgud | Jah |
| Aastaajad | Kõik |
| Värv | Haze Grey |
Kahekohaline, kõva korpusega katusetelk.
Lisage seinad oma Thule Approach 2 varikatusele, et luua privaatne, ilmastikukindel lisaosa.
Kolme kuni nelja inimese softshell katusega katusetelk.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Katusetelgi jalanõude organisaator.
Lisage seinad oma Thule Approach 2 varikatusele, et luua privaatne, ilmastikukindel lisaosa.
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
4-inimese katusetelgi lisasektsioon.
2-inimese katusetelgi lisasektsioon.
Kahekohaline katusetelk.
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
Kolme kuni nelja inimese softshell katusega katusetelk.
Neljakohaline katusetelk.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Kolmekohaline katusetelk.