Kahekohaline katusetelk.
Kompaktne katusetelk aktiivsetele seiklejatele
Thule Foothill 2 on ruumi säästev katusealune telk kahele täiskasvanule, millel on taaskasutatud materjalidest kangad ja täiustatud 6 cm madrats lisamugavuse tagamiseks. Kokkuvoldituna võtab see enda alla vaid poole enamiku katusetelkide laiusest, jättes katusele ruumi jalgratastele, süstadele või muule varustusele. Hoolimata kompaktsest vormist avaneb see avaraks ja mugavaks telgiks, mis on ideaalne välistingimustes seiklusteks, nädalavahetuse puhkusteks või rannikust-rannikuni reisideks.
Omadused
| Tehnilised andmed | |
| Magamiskohad | 2 inimest |
| Mõõtmed (avatuna) | 213 x 125 x 93 cm |
| Mõõtmed (suletuna) | 213 x 64 x 29 cm |
| Magamisaseme alus | 204 x 116 cm |
| Suurim sisekõrgus | 93 cm |
| Kaal | 55.5 kg |
| Staatiline kandevõime | 300 kg |
| Minimaalne tala ulatus | 61 cm |
| Aluskonstruktsioon | Keevitatud alumiiniumtoru isolatsiooniga ja alumiiniumkattest lehega |
| Kaarvari kangas | Hingav, veekindel 600D polüester ripstop 1500WP |
| Sisemine raam | 5/8" (16mm) mähitud alumiinium |
| Putukavõrgud | Jah |
| Aastaajad | Kõik |
| Sobib talale Thule Xscape | Jah |
| Värv | Ashland Grey |
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Kolme kuni nelja inimese softshell katusega katusetelk.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Neljakohaline katusetelk.
2-3-inimese katusetelgi varikatus.
Kolme kuni nelja inimese softshell katusega katusetelk.
2-inimese katusetelgi lisasektsioon.
Kahekohaline, kõva korpusega katusetelk.
Kolmekohaline katusetelk.
Lisage seinad oma Thule Approach 2 varikatusele, et luua privaatne, ilmastikukindel lisaosa.
Kahekohaline, kõva korpusega katusetelk.
Katusetelgi jalanõude organisaator.
Kahekohaline katusetelk.