DPD KULLERTEENUS

DPD kullerteenusega on võimalik tellida kõik pakid mugavalt koju või kontorisse! Tellimuse kättetoimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD iseteeninduskeskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta.
 
Kuller tuleb just sinule sobival ajal!
 
Hind kulleriga tellimisel 6 €.

DPD PICKUP PAKIAUTOMAADID JA PAKIPOED

DPD Pickup on jõudsalt laienev pakkide saatmise ja väljastamise võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui ka välitingimustes olevaid pakiautomaate ja pakiroboteid. Kõik DPD Pickup pakiautomaadid ja pakipoed asuvad lihtsasti ligipääsetavates kohtades.
 
Pakkide kättesaamine on kiire ja mugav! Kui pakk on jõudnud DPD Pickup pakipunkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal!
 
Pakk väljastatakse nii pakipoodides kui ka pakiautomaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel.
 
Pakki hoitakse DPD Pickup pakipunktis seitse kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning seitsmendal päeval tagastatakse pakk saatjale.
 
Hind pakiautomaati tellimisel 2,95 €.

TULEN ISE KAUBALE JÄRGI

Autoekspert e-poest tellitud kaupa on võimalik tellida ilma transpordi tasu maksmata Autoekspert kauplusesse!
 
Autoekspert e-poest tellitud kaupade tasuta väljastuspunktid on:
  1. Autoekspert Tammsaare – aadressil Tammsaare tee 53, Tallinn;
  2. Autoekspert Tartu – aadressil Turu 28, Tartu;
  3. Autoekspert Pärnu – aadressil Tallinna maantee 70, Pärnu;
  4. Autoekspert Viljandi – Teinu tee 30, Viljandi;
  5. Autoekspert Kuressaare – Tallinna 58, Kuressaare.
Kui pakk on jõudnud Autoekspert kauplusesse saab paki tellija teavituse SMS-sõnumi teel. Pakile saab järgi minna kaupluse lahtioleku ajal!
 
Pakk väljastatakse paki saajale Autoekspert poes isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel.
 
Pakki hoitakse Autoeksperdi kaupluses 5 tööpäeva. Viiendal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus. Peale meeldetuletuse saatmist hoitakse pakki veel 5 tööpäeva ning kuuendal tööpäeval tühistatakse tellimus.
 

Jälgi meid Facebookis