Neljakohaline katusetelk.
Suur vastupidav katusetelk iga seikluse jaoks koos avara lisaga
Thule Autana on kolmele kuni neljale inimesele mõeldud pehme katusega katusetelk, millel on avar juurdeehitis, mis on loodud mugavuse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse tagamiseks. Ilmastikukindel polüpuuvillane kangas ja 6 cm kõrge tihedusega vahtmadrats tagavad kogu perele hubase ööune. Panoraam katuseaknad ja suured aknad pakuvad suurepärast ventilatsiooni ja tähevaatluse võimalusi, samal ajal kui sisetaskud hoiavad varustuse korras. Laiendatud varikatus sissepääsuga eemaldatava juurdeehitisega annab lisaruumi ja privaatsust, muutes Thule Autana ideaalseks perelaagriteks, nädalavahetuse puhkusteks või pikemateks ülemaailmseteks seiklusteks.
Omadused
| Tehnilised andmed | |
| Magamiskohad | 4 inimest |
| Mõõtmed (avatuna) | 310 x 183 x 132 cm |
| Mõõtmed (suletuna) | 122 x 183 x 31 cm |
| Magamisaseme alus | 244 x 183 cm |
| Suurim sisekõrgus | 142 cm |
| Kaal | 68.7 kg |
| Staatiline kandevõime | 295 kg |
| Minimaalne tala ulatus | 78 cm |
| Aluskonstruktsioon | Keevitatud alumiiniumitoru soojustusega ja alumiiniumkate |
| Kaarvari kangas | 260 g Ripstop-polüpuuvill |
| Sisemine raam | 3/4 " (19 mm) alumiiniumitoru |
| Putukavõrgud | Jah |
| Aastaajad | Kõik |
| Värv | Haze Grey |
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Kahe kuni kolme inimese softshell katusega katusetelk.
Lisage seinad oma Thule Approach 2 varikatusele, et luua privaatne, ilmastikukindel lisaosa.
Lisage seinad oma Thule Approach 2 varikatusele, et luua privaatne, ilmastikukindel lisaosa.
4-inimese katusetelgi lisasektsioon.
Avatud varikatus, mis muudab teie Thule Approach katusetelgi ilmastikukindlaks, varjutatud eluruumiks.
Katusetelgi jalanõude organisaator.
2-3-inimese katusetelk, dark slate.
2-inimese katusetelgi lisasektsioon.
Kahekohaline katusetelk.
Kolme kuni nelja inimese softshell katusega katusetelk.
Kahekohaline, kõva korpusega katusetelk.
Kolmekohaline katusetelk.
Neljakohaline katusetelk.