Kuidas Indivy'ga osta?

Autoekspert e-poest saad kiirelt ja mugavalt soetada kõik kaubad Indivy makseviisidega. Indivy makseviiside taotlemine on sama lihtne kui kaardimakse. Kui oled oma uued ostud välja valinud ja ostukorvi lisanud, kuid ei soovi kogu ostusummat korraga tasuda, siis vali Autoekspert e-poes endale sobivaim Indivy makseviis sõltuvalt sellest, kas soovid kauba eest tasuda kolmes võrdses osas (Indivy Slice 3) või pikema aja jooksul (Indivy Plan ehk järelmaks).
Indivy makseplaanidega tasumiseks peab klient olema 19-85 aasta vanune. See tähendab, et kliendi vanus lepingu lõppedes saab olla maksimaalselt 85 eluaastat.

Indivy Slice 3 – maksa kolmes võrdses osas, lisatasudeta!

Osamaksetega tasumine on mugav viis toodete või teenuste eest maksmiseks. Esimene makse alles kuu aja pärast.

Osamaksetega ostmine on väga lihtne ja kiire:
- Osamaksete periood 3 kuud
- Sissemakse 0 €
- Intress 0%
- Lepingutasu 0 €
- Haldustasu 0 €
- Krediidikulukuse määr 0%
- Maksimumlimiit on 1500 €

Osamaksetena tasumise taotlusele saad vastuse kohe.

Indivy Plan ehk paindlik järelmaks.

Indivy Plan pakub Sulle mugavat võimalust muuta suur ühekordne kulu igakuiseks väikeseks kuluks. Võta maksmiseks rohkem aega ning jaga ostusumma kuni 5 aasta peale. Esimene makse alles kuu aja pärast.

Indivy plan eelised:
- Paindlik lahendus suuremateks ostudeks
- Sina valid järelmakse summa suuruse
- Sina valid maksekuupäeva

Indivy Plan tingimused:
- Summa 100-10 000 €
- Periood 3-60 kuud
- Intress 9,9%
- Lepingutasu 9 €
- Haldustasu 0 €

Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega! Järelmaksu krediidikulukuse määr on 20,65% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1000 EUR, krediidisumma 1000 EUR, sissemakse 0 EUR, lepinguperiood 12 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 9,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 9 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR. Igakuine osamakse 92,7 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1112,28 EUR. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080).  Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.

Jälgi meid Facebookis