Kõik soodustooted

XTREME rehviläige (wet look), 400 ml

SO-235-300

Eriti tõhus ja lihtsasti kasutatav rehviläige. Hooldab kummipindu ja annab sügava musta läike. Jätkub kuni 40 rehvi töötlemiseks.

13,90 €
KM-ga
Kogus

Kirjeldus

Sonax XTREME rehviläike sprei annab pikaajalise sügava musta wet look läike ja hooldab samaaegselt kummipindu. Regulaarsel kasutamisel hoiab ära lõhenemist, värvimuutust ja tuhmumist. Säravmust läige kestab mitu nädalat. Sobib igat tüüpi rehvidele. Eriti lihtne kasutada: pihustada õhuke kiht rehvidele ja lasta hetk kuivada, muud pole tarvis teha.

Kasutamine: peske rehvid hoolikalt nt Sonax šampooniga ja laske kuivada. Raputage purki enne kasutamist. Pihustage ühtlane õhuke kiht rehviläiget u 20 cm kauguselt rehvi pinnale ja laske u 5 minutit kuivada. Kui vajalik, pühkige jäägid või jooksev aine puhta lapiga. Et töödelda rehvi alumist külge, liigutage autot veidi edasi või tagasi.

Tähelepanu: mitte kasutada rehvi veerepinnal, põrandal (libisemisoht) või piduritel. Ei sobi mootorratta või jalgratta rehvidele. Mitte kasutada otsese päikese käes. Muude kummiosade nt salongimattide ja ukse- ja aknatihendite töötlemiseks soovitame Sonax kummihooldusvahendit.

Toote üksikasjad
SO-235-300
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Jälgi meid Facebookis