

Thule Chariot Cross, Majolica Blue.
Silikoonivaba abrasiivpasta, suure abrasiivide sisaldusega.
Eemaldab väiksemad kriimustused ja ilmastiku poolt kahjustada saanud värvikihi, oksüdeerunud kohad ning värvitolmu.
Kasutamine: peske auto puhtaks. Pange Sonax abrasiivpastat poleerimislapile ja hõõruge avaldades vähest või keskmist survet. Pühkige pasta ülejäägid pehme lapiga. Töödeldud pinnad viimistlege Sonax Xtreme puhastusvaha nr 3-ga.
Tähelepanu: hoida külmumise eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Lahustab pigi, bituumeni ja õliplekid tõhusalt kuid õrnalt.
Kasutamiseks autol, jalgrattal või kodus.
Annab autode, paatide ja haagiselamute värvipinnale võrratu läike ja pikaajalise kaitse.
Eemaldab putukad auto värvipinnalt hõlpsalt ja kiirelt tänu ainulaadsetele mustust lahustavatele omadustele.
Kõikidele uutele, peaaegu uutele ja poleeritud värvipindadele.
Puhastab efektiivselt esiklaasi. Parandab nähtavust. Sidrunilõhnaline.
Kõrgekvaliteetne vaha, mis on mõeldud uuematele ja hooldatud värvipindadele.
Uuenduslik vahušampoon, mis loob koheva vahu. Vaht püsib pikka aega sõiduki pinnal, eemaldades mustuse tõhusalt ja õrnalt. Neutraalne pH.
Klaasid puhtaks turvalisemalt ja kiiremini nanotehnoloogiaga.
SONAX XTREME Ceramic Ultra Slick Detailer (keraamiline ultrasile läikeparendaja).
Liqui Moly läikevaha-sprei 400ml
Lihtsasti kasutatav spreivaha kuivade ja märgade pindade kiireks vahatamiseks. Annab suurepärase läike ja kaitse - välkkiirelt!
Silikoonivaba abrasiivpasta, suure abrasiivide sisaldusega.