Lihtne ja funktsionaalne disain
Thule Pulse 2 on mõeldud juhtidele, kes soovivad lisaruumi lihtsas ja usaldusväärses pakendis. See on ideaalne kaaslane igaäevaeluks, lühikesteks väljasõitudeks ja spontaanseteks reisideks, pakkudes usaldusväärset jõudlust ilma üleliigsete lisadeta.
Nutikad, ligipääsetavad funktsioonid
450-liitrise pakiruumi ja 75 kg kaalupiiranguga on Thule Pulse 2 valmis kõigeks, alates spordivarustusest kuni nädalavahetuse pagasini. Selle vastupidav, läbimõeldud kujuga kest sobib paljudele sõidukitele, säilitades samas puhta ja kaasaegse profiili.
Turvaline ja lihtne paigaldada
Integreeritud PowerClick süsteem teeb paigaldamise kiireks ja intuitiivseks. Sisseehitatud momendi näidik klõpsab, kui see on õigesti kinnitatud, andes teile kindlustunde enne iga sõitu.
Igapäevase kasutamise mugavus
Kahepoolne avamine ja keskne lukustussüsteem muudavad laadimise ja mahalaadimise kiireks ja lihtsaks. Kas kodus või tee ääres pargitud, varustuse kättesaamine on alati lihtne ja turvaline.
Omadused
| Tehnilised andmed | |
| Maht | 450 L |
| Mõõtmed | 194 x 84 x 39 cm |
| Sisemõõtmed | 186 x 72 x 37 cm |
| Põiktala kõrgus | 39 cm |
| Kandevõime | 75 kg |
| Paigaldussüsteem | PowerClick |
| Kaal | 18.7 kg |
| Lukustussüsteem | Central lock |
| Komplekti kuuluvad ka lukud | Jah |
| Ühildub süsteemiga One Key System | Jah |
| Kandevõime (suusapaar) | 5-7 |
| Kandevõime, lumelauad | 3–5 |
| Maksimaalne suusapikkus | 175 cm |
| Värv | Must matt |
| Sobib talale Thule WingBar Evo | Jah |
| Sobib talale Thule WingBar Edge | Jah |
| Sobib talale Thule WingBar | Jah |
| Sobib talale Thule SquareBar Evo | Jah |
| Sobib talale Thule SlideBar | Jah |
| Sobib talale Thule ProBar Evo | Vaja adapterit: Thule t-track adapter 697-6 |
| Sobib talale Thule Caprock | Jah |
Thule Vector L, Titan Matte.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Thule Vector M, Titan Matte.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Thule Vector L, Black Metallic.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Thule Vector M, Black Metallic.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.
Thule Vector Alpine, Titan Matte.
Stiilne ja funktsionaalne katuseboks, mis on optimeeritud kasutusmugavuse tagamiseks.