Kõik soodustooted

Niiskusekoguja

TM-604222

Air Dry, Vanilla Fresh.

13,90 €
KM-ga
Kogus

Kirjeldus

Air Dry on ideaalne vahend liigse niiskuse ja ebameeldiva lõhna eemaldamiseks autodest, haagissuvilatest ja paatidest. Teised tüüpilised kohad kasutamiseks on nt suvilad, garaažid ja keldrid.

Eelised:

  • Annab mitu nädalat mõnusat värsket lõhna.
  • Suudab imada ümbritsevast õhust kuni 800 g vett.
  • Efektiivne pikka aega, u 4 kuud korraga.
  • Korduvkasutatav, regenereerimiseks kuivatada radiaatoril (lõhn ei ole regenereeruv).
  • Imatud niiskus ei leki pakendist väljapoole, ei määri.
  • Keskkonnasõbralik, sisaldab savigraanuleid, tärklist ja soola.

Hingamise, ventilatsiooni, kütte, konditsioneeri ning väliste mõjude nagu vihma ja päikesekiirguse tõttu leiavad sõiduki õhus äärmuslikud muutused aset minutite jooksul. Sise- ja välistemperatuuride vahe tõttu kondenseerub niiskus külmadele klaasidele. Air Dry reageerib neelates õhust pidevalt liigset vett ja aitab klaaside uduseks minemise vastu.

Air Dry suudab imada kuni 800 g vett. Air Dry efekti kestvus sõltub suhtelise õhuniiskuse, temperatuuri ja sõiduki interjööri suurusest. Tavaliselt on Air Dry efektiivne u 4 kuud alates kasutamise alustamisest, peale mida on tarvis see kuivatada või asendada. Air Dry kott koosneb kangast ülaosas, mis muutub niiskeks ja fooliumist allosas, mis takistab niiskuse väljumist kotist.

Kuidas Air Dry toimib: Air Dry neelab autointerjööri õhust niiskust nagu magnet, takistades rooste, seene ja hallitusplekkide tekkimist ning hoides ära kahju elektroonilistele süsteemidele. Lisaks hoiab Air Dry ära ka soovimatud lõhnad ja loob sel moel meeldiva sisekliima. Niiskus salvestub graanulikotti loomulikul viisil kui suhteline õhuniiskus on üle 60% ja vabaneb tagasi õhku, kui see on kuiv.

KASUTAMINE: Air Dry aktiveeritakse eemaldades välimine kilekott. Lõhnaaine avaldub 24-48 tunni pärast peale aktiveerimist. Neelates niiskust, muutub ülaosa kangas niiskeks. Küllastuse piirmäär 1,8 kg on võimalik määrata kaalumise teel (kuivana peaks Air Dry kaaluma u 1,2 kg). Regenereerimine: Air Dry-d saab kuivatada radiaatoril taaskasutamiseks. Air Dry vabastab kogunenud niiskuse ajapikku tagasi õhku, mis võib võtta päevi või nädalaid sõltuvalt küllastumise tasemest ja küttest. Soovitame regenereerimise ajal kasutada teist Air Dry-d - ühte kasutada niiskuse eemaldamiseks autos samal ajal kui teine regenereerub kütteseadmel.

Toote üksikasjad
TM-604222
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Jälgi meid Facebookis